Ella HapıElla Hapı Fiyatı

Ertesi Gün Hapı Ella Fiyatı

Kadınların cinsel ilişkilerinde yaşadıkları sorunların arasında en büyüğü istenmeyen hamileliklerdir. Günlük hayatta dünyada birçok kadın cinsel ilişkiye girmekte ve istenmeyen durumlar yaşanmaktadır. Bu noktada ise kadınlar ertesi gün hapı kullanmaktadırlar. Ertesi gün hapı olan ella ise bu noktada Türkiye de en fazla tercih edilen haplar arasında yer almaktadır. Ertesi gün hapı olan Ella ilacının fiyatı ise her ay değişkenlik göstermektedir. İlacın içerisinde bir tane olmakla beraber ilaç tek kullanımlıktır. Peki Ella fiyatı güncel rakamları ne kadar? İşte detaylar ellahapi.com adresinde…

Ella hapı ne zaman alınır?

Ertesi gün hapı olan Ella, cinsel ilişkiye girildikten yetmiş iki saat içerisinde kullanılmalıdır. Dünya Sağlık Örgütü bu noktada kesin bir açıklama getirmiş ve ilacı kesinlikle bekletmemeleri gerektiğini söylemiştir. Ella hapını üç gün içerisinde kullanan kadınların gebelik olasılıkları ciddi oranda düşmektedir.

Ertesi gün haplarından hangisi daha etkilidir?

İstenmeyen gebelikler doğrultusunda ertesi gün haplarının en etkilisi şüphesiz Ella hapıdır. Ella hapını satın almak isteyen birçok kadın yüksek fiyatlarla karşılamaktadır. Kasım-Ocak arasında ortalama 83.94 TL olan ilacın şu an ki güncel fiyatı 93.94 TL olarak satılmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı